Almond Tree Vatican

  • Wi-Fi

Almond Tree Vatican Roma ligger i Trionfale distriktet.

Gjestene kan nyte gode retter på Tulait Srl og Vino Bono Osteria, som ligger ca 5-minutters gange fra Almond Tree Vatican.

Fontana di Trevi ligger 3 km fra hotellet, og Trinità dei Monti ligger 2 km unna. Stedet ligger innenfor 4 km fra Roma sentrum. Du kan komme deg til Il Gesù-kirken på få minutter med bil. Dette hotellet ligger 700 meter fra Mazzini/Calboli busstopp og innen en 10-minutters spasertur fra Ottaviano tunnelbanestasjon.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Almond Tree Vatican Roma
Vatican Clodio Suites
pris kun for mobil

Vatican Clodio Suites

8.9
Fabelaktig 247 anmeldelser
89 m fra overnattingsstedet
USD 125 USD 113
per natt
Del Frate Guest House Vatican
pris kun for mobil

Del Frate Guest House Vatican

9.3
Flott 87 anmeldelser
112 m fra overnattingsstedet
USD 119 USD 107
per natt
Clodio Welcome - 5 Camere Arredate Con Bagno Interno - Zona Comune - Condizionatori -
pris kun for mobil

Clodio Welcome - 5 Camere Arredate Con Bagno Interno - Zona Comune - Condizionatori -

8.9
Fabelaktig 128 anmeldelser
245 m fra overnattingsstedet
USD 227 USD 204
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Roma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vinci internasjnale lufthavn)
    29 km

    Togstasjoner

    Roma San Pietro Station
    2,3 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker

    På rommene

    • Te- og kaffefasiliteter

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Parkettgulv

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 20:00
    Utsjekking: fra 07:00 til 11:00
    • Barn og ekstra senger
    • Det er ingen ekstra senger i rommet.
    Ofte stilte spørsmål
    • 🔤
      Hvilke språk snakker personalet på Almond Tree Vatican hotell?
      Personalet på Almond Tree Vatican hotell kan hjelpe deg på italiensk, engelsk og spansk.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Roma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vinci internasjnale lufthavn)
    29 km

    Togstasjoner

    Roma San Pietro Station
    2,3 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Almond Tree Vatican Roma

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk